HAVA ARITMA

Koku Giderimi (Kapalı Alanlar)

Koku Giderimi (Kapalı Alanlar)

  PROFOKS HAYKX1001A & HAYKX1001B


YAŞAM ALANLARI KAPALI ORTAM KOKU GİDERİMİ ve HAVA HİJYENİ :

                PROFOKS Sistemleri, kapalı yaşam alanlarında koku giderimi ve hava kalitesinin artırımı amacıyla kullanılmaktadır. Atmosferimizdeki Yüksek Enerjili Oksijen molekülleri sayesinde biyosferimizde nasıl koku oluşmuyorsa iç mekânlarda da PROFOKS ile gelen enerjilendirilmiş oksijen, koku moleküllerini parçalar ve ferah bir hava sağlar. Ayrıca toz ve havada asılı kalan diğer partiküllerin elektriğini de alan PROFOKS gazı bunları da ortamdan uzaklaştırır. İnsanların topluca yaşadığı; Alışveriş merkezleri, okullar, plazalar, akıllı binalar, iş merkezleri, oteller vb. tüm kapalı yaşam alanlarında PROFOKS teknolojisi ile koku gidermek ve hava kalitesini arttırmak mümkündür.   
                Bunlara İlaveten yaşam alanlarında hava yolu ile geçen hastalıklar hem sağlığımızı tehdit eder, hem de iş gücünü düşürür.PROFOKS hava hijyen sistemleri toplu yaşam  alanlarında hem havadan hemde havanın temas ettiği yüzeylerde oluşan tüm mikroorganizmaları yok etmeye yardımcı olur. Sadece oksijenin gücünü kullanan PROFOKS kesinlikle ilaç değildir.Atmosferin doğal temizleme gücünü kapalı ortama taşıyan PROFOKS bulaşıcı salgın hastalıkların tamamında etkilidir.
               PROFOKS sadece ortamdan aldığı oksijeni enerjilendirip tekrar ortama verir. Hiçbir alerji yapıcı içeriği yoktur. Kimyasal içermediğinden dolayı güvenle uygulanır ve sarf malzemeye ihtiyaç duymaz.
          AVM’ler, Okullar, Hastaneler, Kreşler, Veteriner Klinikleri, Muayenehaneler, Restoranlar, Şirketler, Spor Merkezleri  için sağlıkla kullanılabilen PROFOKS kısacası kapalı olan her ortamda yaşam kalitenizi arttıracak, sizlere sağlıklı bir yaşam sunacaktır.

team member image
  • ankara güvenlik sistemleri Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu veri kurtarma Bulut Akacan