SU ARITMA

Su ve Atık Suların Arıtımı

Su ve Atık Suların Arıtımı

  PROFOKS ARGX601


EVSEL ATIK SU ARITMA VE HİJYEN SİSTEMİ:

PROFOKS sistemleri, güneş ışınları ile sadece statosferde oluşan enerjilendirilmiş oksijen gazını üretir ve tüm gücünü verimini oksijenden alır. Üretilen oksijenin tümünü havadan alan bir teknolojiye sahiptir. PROFOKS ile enerjilendirilmiş oksijen bir saat içerisinde saf oksijene dönüşür ve hiç bir kalıntı bırakmaz. Bu sistem serbest radikal üretmez ve bu nedenle uygulandığı ortamda okside olmuş toksik bileşikler oluşturmaz. 
 
PROFOKS sistemlerinin kurulumu çok basittir ve işletme maliyeti düşüktür. PROFOKS cihazları sadece elektrik enerjisi ve ortamdan aldığı hava ile çalışır, elektrik tüketimi çok düşüktür. İleri bilgisayar teknolojisi ile donatılmış sistemlerde her türlü güvenlik önlemi mevcuttur.

Gri su olarak tabir edilen evsel atık sularda, PROFOKS  arıtma sistemi başarıyla uygulanmaktadır. Evsel atıklarda tam hijyen sağlanır ve arıtılmış su, sulamada kullanılacak hale getirilir. Koku ve renk değerleri  tamamen sıfırlanan gri sular balıkların yaşayabileceği kalite seviyesine getirilir.
 
PROFOKS  evsel su arıtma tesisleri Belediyelerin atık sularının arıtılması ve rögar kokularının gideriminde, sitelerin atık sularının arıtımında, otellerde rögar kokusu giderilmesinde ve her türlü yaşam alanında güvenle kullanıma uygundur. PROFOKS Arıtma sisteminin kurulumu çok kolaydır, küçük bir alan kaplar; sistem tamamen yedekli ve jenaratör destekli olduğundan elektrik kesintileri veya arıza halinde dahil durmaz.Atık suyu geri kazanma amaçlı kullanılan PROFOKS, çıkış suyunu arıtarak fabrikaya geri kazandırır.Endüstriyel atık su arıtma sistemleri her türlü gıda işleme ve üretim fabrikalarında, kağıt fabrikalarında, boya ve kumaş fabrikalarında,çöp işletme tesisleri ve çöp sızıntı sularının arıtımında hem kokuyu gidermek hemde arıtımında uygulanabilinir.

team member image
  • ankara güvenlik sistemleri Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu veri kurtarma Bulut Akacan