TARIM

Tarımda Hava

Tarımda Hava

 PROFOKS THX101


TARIMDA HAVA UYGULAMASI:

PROFOKS teknolojisi tarıma yeni bir boyut kazandırıyor. Açık tarım,seracılık ve sebze meyve üretimine verimlilik sağlarken, ürünleri  hasat zamanına kadar karşılaşılan sorunlardan ve zararlardan korumaya yardımcı oluyor. PROFOKS sistemleri, güneş ışınları ile sadece statosferde oluşan enerjilendirilmiş oksijen gazını üretir ve tüm gücünü verimini oksijenden alır. Üretilen oksijenin tümünü havadan alan bir teknolojiye sahiptir. PROFOKS ile enerjilendirilmiş oksijen bir saat içerisinde saf oksijene dönüşür ve hiç bir kalıntı bırakmaz. Bu sistem serbest radikal üretmez ve bu nedenle uygulandığı ortamda okside olmuş toksik bileşikler oluşturmaz. 
 
PROFOKS sistemlerinin kurulumu çok basittir ve işletme maliyeti düşüktür. PROFOKS cihazları sadece elektrik enerjisi ve ortamdan aldığı hava ile çalışır, elektrik tüketimi çok düşüktür. İleri bilgisayar teknolojisi ile donatılmış sistemlerde her türlü güvenlik önlemi mevcuttur.
 
PROFOKS hava sistemi ile, açık tarımda ,kapalı ve yarık kapalı tarımda istenmeyen kanatlı böceklerin önlenmesinde kullanılmaktadır. Arıcılık yapılan alanlarda kullanıma uygun değildir. Sadece ürünlere yumurta bırakan kanatlı böcekleri uzaklaştırmada kullanılması önerilir. Bu yöntemle uygulama alanına hiç bir böcek yaklaşamamaktadır. PROFOKS uygulanmış alanda ki hava ile temas eden böcekler ölmektedir.

team member image
  • ankara güvenlik sistemleri Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu veri kurtarma Bulut Akacan