SU ARITMA

Buz Makinalarında Su Arıtma

Buz Makinalarında Su Arıtma

 PROFOKS BZX501


BUZ MAKİNELERİNDE SU HİJYENİ :

  Atmosferimizi  temizleyen Yüksek enerjili oksijen moleküllerinin gücünü PROFOKS sistemleri ile atık  arıtımında da kullanılır hale getirdik. PROFOKS arıtma sistemleri, kimyasal madde ve biyolojik ajan kullanmadan sadece havadan elde edilen oksijen ile çok az elektrik harcayarak çalışmaktadır. Kimyasal ve biyolojik arıtmalara göre oldukça etkili sonuçlar alınmaktadır.
 
  PROFOKS sistemleri, güneş ışınları ile sadece statosferde oluşan enerjilendirilmiş oksijen gazını üretir ve tüm gücünü verimini oksijenden alır. Üretilen oksijenin tümünü havadan alan bir teknolojiye sahiptir. PROFOKS ile enerjilendirilmiş oksijen bir saat içerisinde saf oksijene dönüşür ve hiç bir kalıntı bırakmaz. Bu sistem serbest radikal üretmez ve bu nedenle uygulandığı ortamda okside olmuş toksik bileşikler oluşturmaz. 
 
  PROFOKS sistemlerinin kurulumu çok basittir ve işletme maliyeti düşüktür. PROFOKS cihazları sadece elektrik enerjisi ve ortamdan aldığı hava ile çalışır, elektrik tüketimi çok düşüktür. İleri bilgisayar teknolojisi ile donatılmış sistemlerde her türlü güvenlik önlemi mevcuttur.
 
  PROFOKS sistemi, su ve suyun temas ettiği yüzeylerde tam hijyen sağlar; suda hidrojen peroksit gibi toksik hiç bir bileşik oluşturmaz ve kalıntı bırakmaz. Bu sayede içme suyu ve bu su ile üretilen buzda da güvenli kullanım sağlar. Buz üretim makinalarına kolayca kurulabilen PROFOKS sistemi, üretilen buzda hijyen etkisinin yanısıra bulanık renk ve kokuyu da gidermektedir.

team member image
  • ankara güvenlik sistemleri Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu veri kurtarma Bulut Akacan