SU ARITMA

Endüstriyel Su Arıtma

Endüstriyel Su Arıtma

  PROFOKS AREX601


ENDÜSTRİYEL ATIK SU ARITMA VE DEZENFEKSİYON SİSTEMİ :

  PROFOKS sistemleri, güneş ışınları ile sadece statosferde oluşan enerjilendirilmiş oksijen gazını üretir ve tüm gücünü verimini oksijenden alır. Üretilen oksijenin tümünü havadan alan bir teknolojiye sahiptir. PROFOKS ile enerjilendirilmiş oksijen bir saat içerisinde saf oksijene dönüşür ve hiç bir kalıntı bırakmaz. Bu sistem serbest radikal üretmez ve bu nedenle uygulandığı ortamda okside olmuş toksik bileşikler oluşturmaz. 
 
PROFOKS sistemlerinin kurulumu çok basittir ve işletme maliyeti düşüktür. PROFOKS cihazları sadece elektrik enerjisi ve ortamdan aldığı hava ile çalışır, elektrik tüketimi çok düşüktür. İleri bilgisayar teknolojisi ile donatılmış sistemlerde her türlü güvenlik önlemi mevcuttur.
 
  PROFOKS atık su arıtma sistemleri, hem kimyasal hemde biyolojik arıtmanın güçlü ve kanıtlanmış alternatifidir. Uygulama yapılan atıklarda ki mikroorganizmaları %100’e kadar yok eder, zararlı kimyasalları nötrolize eder, atıklardaki katı kısımları kimyasal içerik kullanmaya gerek kalmaksızın ayırarak AKM’yi sıfıra kadar azaltır, suyun oksijen bakımından zenginleşmesini sağlayarak KOI ve BOI  oranını limit seviyelerin altına düşürür. PROFOKS atıklarda ki bulanık su görüntüsünü ve kokuyu 
tamamen yok eder.
 
  PROFOKS Arıtma sisteminin kurulumu çok kolaydır, küçük bir alan kaplar; sistem tamamen yedekli ve jenaratör destekli olduğundan elektrik kesintileri veya arıza halinde dahil durmaz.

  Atık suyu geri kazanma amaçlı kullanılan PROFOKS, çıkış suyunu arıtarak fabrikaya geri kazandırır.Endüstriyel atık su arıtma sistemleri her türlü gıda işleme ve üretim fabrikalarında, kağıt fabrikalarında, boya ve kumaş fabrikalarında,çöp işletme tesisleri ve çöp sızıntı sularının arıtımında hem kokuyu gidermek hemde arıtımında uygulanabilinir.

Su Arıtımı (Billboard)

Afyonkarahisar Geri Dönüşüm Fabrikası Su Arıtma Raporu


Ihlamur Vadisi Kanal Suyu Arıtma Raporu

Peynir Altı Suyu Atık Su Arıtımı Raporu

Reçel Fabrikası Atık Su Arıtım Raporu

Süt Ürünleri İşleme Tesisi Su Arıtma Raporu

Tekstil Boyama Atık Suyu Arıtımı

Kostikli Tanker Yıkama Atık Suyu Arıtma Raporu

team member image
  • ankara güvenlik sistemleri Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu veri kurtarma Bulut Akacan