SU DEZENFEKSİYONU

Endüstriyel Kullanım Su Hijyeni

Endüstriyel Kullanım Su Hijyeni

  PROFOKS DZSENX701


ENDÜSTRİYEL KULLANIM, YIKAMA VE İÇME SUYU HİJYENİ :

  PROFOKS sistemleri, güneş ışınları ile sadece statosferde oluşan enerjilendirilmiş oksijen gazını üretir ve tüm gücünü verimini oksijenden alır. Üretilen oksijenin tümünü havadan alan bir teknolojiye sahiptir. PROFOKS ile enerjilendirilmiş oksijen bir saat içerisinde saf oksijene dönüşür ve hiç bir kalıntı bırakmaz. Bu sistem serbest radikal üretmez ve bu nedenle uygulandığı ortamda okside olmuş toksik bileşikler oluşturmaz. 
 
  PROFOKS sistemlerinin kurulumu çok basittir ve işletme maliyeti düşüktür. PROFOKS cihazları sadece elektrik enerjisi ve ortamdan aldığı hava ile çalışır, elektrik tüketimi çok düşüktür. İleri bilgisayar teknolojisi ile donatılmış sistemlerde her türlü güvenlik önlemi mevcuttur.
 
  PROFOKS su hijyen sistemi ile, klor ve diğer dezenfektan kimyasal maddelerin kullanımına ihtiyaç duyulmadan içme ve kullanım sularında tam hijyen sağlanmaktadır.Bu sayede dezenfekson amaçlı kullanılan tüm kimyasal sarf malzemeleri maliyeti düşürülmektedir. PROFOKS sistemleri her kapasitedeki su debisine göre tasarlanabilinir ve güvenle kullanılabilinir.
 
  PROFOKS sistemi, hijyen etkisi yanında renk, koku, bulanıklık ve yosun oluşumunu da engeller.Su aktarım hatlarında kesinlikle aşınmaya ve çürümeye neden olmayan PROFOKS, gıda ürünlerinde de güvenle kullanılır. İçeriğinin sadece oksijen olmasından dolayı gıdaların görünümünde , tat ve kokusunda değişikliğe sebep olmaz.
 
  Tüm fabrikalarda kullanıma uygun olan PROFOKS; ister kuyu suları,ister şebeke suları  olsun arıtma konusunda garantili çözümler sunar. PROFOKSun hijyen gücü her türlü mikroorganizma  temas ettiği anda öldürebilecek güçte tasarlanmıştır. Hiç durmadan çalışabilecek olan sistem yedekli olarak üretilmiştir.Bu sayede sistem arıza yapmış olsa bile durması söz konusu değildir.
 
  PROFOKS Endüstriyel Su Hijyen sistemleri  ilaç fabrikalarında , ilaç sıvılarının sterilizasyonu amacı ile CE Standartlarında valide edilebilmektedir.Bu sayede Gama ışını kullanılmadan tüm ilaç ve serum sıvıları kalıntı bırakmadan hijyenik olmasına destektir.

Ihlamur Vadisi Kanal Suyu Arıtma Raporu

team member image
  • ankara güvenlik sistemleri Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu veri kurtarma Bulut Akacan