SU DEZENFEKSİYONU

Yaşam Alanlarında Su Hijyeni

Yaşam Alanlarında Su Hijyeni

  PROFOKS DZSYAX701


YAŞAM ALANLARI İÇİN KULLANIM, YIKAMA VE İÇME SUYU HİJYENİ :  
        
                                                                                                                                              
  PROFOKS sistemleri, güneş ışınları ile sadece statosferde oluşan enerjilendirilmiş oksijen gazını üretir ve tüm gücünü verimini oksijenden alır. Üretilen oksijenin tümünü havadan alan bir teknolojiye sahiptir. PROFOKS ile enerjilendirilmiş oksijen bir saat içerisinde saf oksijene dönüşür ve hiç bir kalıntı bırakmaz. Bu sistem serbest radikal üretmez ve bu nedenle uygulandığı ortamda okside olmuş toksik bileşikler oluşturmaz. 
 
  PROFOKS sistemlerinin kurulumu çok basittir ve işletme maliyeti düşüktür. PROFOKS cihazları sadece elektrik enerjisi ve ortamdan aldığı hava ile çalışır, elektrik tüketimi çok düşüktür. İleri bilgisayar teknolojisi ile donatılmış sistemlerde her türlü güvenlik önlemi mevcuttur.
 
  PROFOKS ile sosyal kullanım alanları olan;Alışveriş Merkezleri,Okullar, İş merkezleri, Oteller, Siteler ve Apartmanlarda sağlığa zararlı olan flor, klor ve hiç bir kimyasal madde kullanılmadan dezenfeksiyon sağlanabilir. Kullanılan kimyasal dezenfekte malzemeleri vücudumuzda özellikle de salgı bezlerimizde birikmekte ve geri dönüşü olmayan tahrip edici etkiler bırakmaktadır. İlaç içermeyen PROFOKS sistemi sizlere güvenli sonuçlar elde etmeniz için teknolojik bir çözüm sunar.

Ihlamur Vadisi Kana Suyu Arıtma Raporu

K
uyu Suyu  Arıtma Raporu

team member image
  • ankara güvenlik sistemleri Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu veri kurtarma Bulut Akacan