HAVA ARITMA

Endüstriyel Açık Hava Kimyasal Gaz Giderimi

Endüstriyel Açık Hava Kimyasal Gaz Giderimi

  PROFOKS HAEAX1001A


ENDÜSTRİYEL AÇIK HAVA KİMYASAL GAZ GİDERİMİ:

  PROFOKS hava arıtma sistemi; havada asılı bulunan  ve kokuya neden olan organik veya inorganik tüm kimyasalları parçalama özelliğine sahiptir. Bu sayede insan sağlığını tehdit eden gazlar ve sıvıların buharı ile istenmeyen yemek,çöp ve foseptik kokularına kadar her türlü kimyasal madde, oksijenin arındırıcı gücü sayesinde önlenir. Ayrıca havada asılı duran tozların da elektriğini alan PROFOKS molekülleri tozun ortamdan uzaklaşmasını sağlayarak havada ki partikül yoğunluğunu azaltır.
 
  Özellikle kapalı alanlarda; okullarda,otellerde, AVM’lerde, iş merkezlerinde ve aklıllı binalarda, havada asılı kalan Bioaerosol düzeylerinin yükselmesi,halsizlik,yorgunluk hissi oluşturmakta ve hastalık oranını yükseltmektedir.Hava yoluyla yayılan bir çok bulaşıcı hastalık iş verimini etkilemekte  ve yaşam kalitesini düşürmektedir. PROFOKS sisteminin havaya uygulanmasıyla, hem avada hemde tüm yüzeylerde ki mikroorganizmalar yok edilir. Bu sayede kişiden kişiye yayılan bulaşıcı hastalıkların da önüne geçilmiş olunur. Ayrıca ortamda ki enerjilendirilmiş oksijenin varlığı iş verimini, motivasyonu ve yaşam kalitesini arttırmaktadır.  
 
  PROFOKS sistemi, ortamdan elde ettiği oksijeni enerjilendirerek tekrar ortama geri verilir; bu sayede havanın kendi kendini arıtması ve dezenfekte etmesi sağlanır.

  PROFOKS Sistemleri, açık havada kimyasal gaz salınımına neden olan metal kaplama tesisleri,arıtma tesisleri, çöp işleme fabrikaları, organize sanayi bölgeleri gibi yoğun kimyasal gaz salınımı yapan yerlerde organik ve inorganik kimyasal gaz giderimi yapmak ve yayılmasını önlemek amacı ile kullanılır. Sistem, atmosferimizde kimyasal gazları parçalayan Yüksek Enerjili Oksijen Gazının PROFOKS Cihazları tarafından üretilip, kimyasal gazın çıktığı bölgelere özel bir püskürtme sistemi ile uygulanır.Salınan bu kimyasal ve tehlikeli gazlar, tıpkı atmosferimizde parçalandığı gibi doğal olarak yok edilmiş olur.


Koku ve Gaz Giderimi (Billboard)

team member image
  • ankara güvenlik sistemleri Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu veri kurtarma Bulut Akacan