SÜT ÜRÜNLERİ

Süt Ürünlerinde Su Hijyen Sistemi

Süt Ürünlerinde Su Hijyen Sistemi

  PROFOKS STSDX901


SU HİJYEN SİSTEMİ:

Süt Ürünleri fabrikaları, bakterilerin ve küfün üremesi için uygun koşulların bulunduğu yerlerdir. Bu durum , süt ürünlerinin raf ömürlerinden daha önce küflenmelerine veya bozulmalarına neden olabilmektedir. Kullanılan çeşitli dezenfektan meddeler ve klor kullanılsa bileş orun tam olarak çözümlenmediği gibi bu kimyevi maddeler ciddi maliyetler doğurmaktadır.
 
PROFOKS hava ve su uygulamalarında kimyasal madde kullanmadan  sağlıklı ve güçlü bir hijyen sağlanır. PROFOKS sadece saf oksijen içerdiğinden gıda maddeleri ile temasında hiç bir sakınca yoktur ve ürünlerde hiçbir değişikliğe neden olmaz.Her aşamada PROFOKS uygulanan fabrikalardan elde edilen ürünler raf ömürleri süresince bozulmadan dayanıklılığı artmış olacaktır.
 
PROFOKS kimyasal değil saf oksijen olduğu için, kullanım suyuna eklendiğinde başka hiç bir kimyasala ihtiyaç duyulmayacaktır. PROFOKS' lu su uygulandığı hiçbir yüzeyde kalıntı bırakmaz ve klor kullanımında olduğu gibi ürünlere temas ettiğinde tadında değişikliğe neden olmaz. Bu sayede süt kazanları,süt vakum hattı, fabrika zemini, süt taşıma araçları, mayalama ve kaymak odasının yerleri – duvarları hijyen amacıyla PROFOKS'lu su ile yıkanabilmektedir.

team member image
  • ankara güvenlik sistemleri Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu veri kurtarma Bulut Akacan