BACA ARITMA

Endüstriyel Baca Arıtma

Endüstriyel Baca Arıtma

  PROFOKS ARBEX801


ENDÜSTRİYEL BACA ARITMA:

  Yemekhanelerin bacalarından çıkan yanmış yemek kokuları ve dumanı önlemek amacı ile veya fabrika bacalarından çıkan zehirli kimyasal gazlar ile yoğun kokuları bertaraf etmek için PROFOKS  Baca Arıtma sistemleri kesin çözüm sunmaktadır. PROFOKS Sistemi mevcut baca arıtma sistemlerinden farklı olarak; koku ve zehirli gazlar konusunda kullanıcılarımıza garanti vermektedir.

  Dünya’daki sayısız sanayi kuruluşundan salınan kirletici gazlara rağmen atmosferimizi her daim temiz tutan,Statosfer tabakasındaki yüksek enerjili oksijenin arındırıcı gücü artık PROFOKS ile tüm baca sistemlerinde kullanıma uygun hale getirilmiştir. Baca arıtım sistemimiz içerisinde özel bir yağmurlama sistemi bulunmaktadır.Yoğun koku,yağ, ve is artıkları ile istenmeyen tüm kimyasallar PROFOKS uygulanmış su içerisine hapsedilir ve burada uygulanan arıtma yöntemi ile yok edilir. Tank içerisindeki yağmurlama suyu otomasyon sistemi ile belirli aralıklarla yenisi ile değiştirilir.

  PROFOKS Endüstriyel Baca Arıtma Sistemlerini, özellikle yoğun koku ve zehirli gaz problemi yaşanan yem fabrikaları, gıda işleme fabrikaları, kağıt fabrikaları, termik santraller, petro kimya tesisleri, gübre fabrikaları, çöp işleme tesisleri, belediyelerin atık su işleme tesisleri gibi pek çok alanda uygulamak mümkündür.

team member image
  • ankara güvenlik sistemleri Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu veri kurtarma Bulut Akacan