HAYVANCILIK

Küçük & Büyük Baş Su

Küçük & Büyük Baş Su

  PROFOKS HYSX201


KÜÇÜK VE BÜYÜK BAŞ HAYVANCILIKTA SU UYGULAMASI:

  PROFOKS sistemi, mikroorganizmaları hava ve su ortamında yok ederken, kompleks organizmalarda hiç bir negatif etkisi bulunmamaktadır. Sadece oksijen olan PROFOKS molekülleri hücrelerin oksijence zenginleşmesini sağlayarak, hayvanların kanlarında bulunan mikroorganizmaları yok etmektedir.

  Hava ve su uygulamalarının tamamında ortamın hijyeni amacı ile kullanılan PROFOKS sistemi belli bir süre içerisinde ortamda hiçbir kalıntı bırakmadan saf oksijene dönüşür. PROFOKS gazı uygulanan ortamda tüm salgın hastalıklar önlerken, salgın hastalığa yakalanmış hayvanların iyileşme süreci ise hızlandırılmış olur.


  Küçük ve büyükbaş hayvanların içme suyunu hiçbir kimyasal kullanmadan sadece PROFOKS ile enerjilendirilmiş oksijen kullanarak hijyenik edebilirsiniz. PROFOKS’ lu su , hayvanlarınızın bağışıklık sistemini güçlendirir ve bilinen bütün enfeksiyon türlerinde antibiyotik kullanmanıza gerek kalmadan iyleşme sağlar. Şap, Brusella, PPR gibi hastalık bulaşmış olan hayvanlarınızın iyileşme sürecini hızlandırır. Sağlıklı hayvanlarınızda ise, hayvanların enfeksyonlara karşı direncini arttırır.

  Tamamen doğal olan PROFOKS sistemi, hem hayvanlarınızın hemde ortamın hijyenik edilmesinde de kullanılmaktadır. Süt veren hayvanların içme sularına uygulanan PROFOKS sayesinde, sudaki yüksek enerjili oksijenin varlığı sayesinde hayvanlarınız daha fazla su tüketecektir; bu durum süt verimini %35 oranında arttırmanızı sağlayacaktır. 

Küçük & Büyük Baş Hayvancılık (Billboard)


Devriye Karakoyuncu Çiftliği, Veteriner Hekim Raporu 

Süt Sığırcılığında Etkiler Ön Raporu

team member image
  • ankara güvenlik sistemleri Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu Kemal Muratoğlu veri kurtarma Bulut Akacan